Pracowniaa.pl

Sposoby na wnętrza i nie tylko w Twoim domu!

Wnętrza

Wykończenia wnętrz dla firm inwestycyjnych – dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Wykończenia wnętrz dla firm inwestycyjnych – dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów?

Prowadzisz biznes polegający na długo- lub krótkoterminowym wynajmie mieszkań, lub kwater pracowniczych? Przekonaj się, co możesz zyskać, jeśli zrezygnujesz z nadzorowania prac wykończeniowych na własną rękę i zdasz się na doświadczonych podwykonawców, takich jak KODO.

Wykończenia wnętrz dla firm inwestycyjnych:

  • Oszczędność czasu
  • Plan wykończenia wnętrz
  • Atuty pracowni realizacji i wykończenia wnętrz KODO

Czas to pieniądz – nie marnuj go na prace wykończeniowe

Jeśli Twój biznes koncentruje się na wynajmie nieruchomości, z pewnością masz ich kilka. Niezależnie od tego, czy są one wynajmowane krótko- czy długoterminowo, masz pełne ręce roboty. Szukanie nowych najemców, naprawianie na bieżąco drobnych usterek czy wreszcie szukanie nowych mieszkań do kupienia w atrakcyjnych cenach zajmują sporo czasu. Czy na pewno chcesz wziąć na swoje barki kolejny – i to niemały – obowiązek, jakim jest zorganizowanie wykończenia lokalu od A do Z i nadzorowanie przebiegu tego czasochłonnego procesu?

Alternatywa jest prosta – zatrudnienie pracowni realizacji i wykończenia wnętrz, która zajmie się wszystkim za Ciebie. Współpraca rozpocznie się od przygotowania projektu zawierającego elementy, które muszą znaleźć się w mieszkaniu pod wynajem. Specyfika wykorzystania takich przestrzeni nakłada obowiązek zastosowania specjalnego podejścia, aby stworzyć wygodne i praktyczne miejsce, które spełni oczekiwania osób o różnych upodobaniach.

W kolejnym kroku pracownia wdroży plan w życie przy użyciu własnej ekipy wykończeniowej. W międzyczasie nie musisz się niczym martwić. Po prostu zlecasz pracę, a następnie odbierasz klucze do gotowego mieszkania. Możesz więc skupić się na prowadzeniu biznesu, podczas gdy resztą prac zajmą się profesjonaliści.

Wszystko zgodnie z planem – pomoc pracowni realizacji i wykończenia wnętrz

Wszystkie remonty przeprowadzane na własną rękę łączą dwie kwestie – zawsze kosztują więcej i trwają dłużej, niż pierwotnie zakładano. O ile w przypadku przestrzeni mieszkalnych na własny użytek jest to co najwyżej mało komfortowe, o tyle w biznesie może przesądzić o obniżeniu zysków z inwestycji, więc nie powinno mieć miejsca.

Kluczem do sukcesu jest zatem przestrzeganie przygotowanego na wstępie planu – zarówno w odniesieniu do terminów, jak i budżetu. Działając samodzielnie, możesz napotkać tu na problem. Nigdy nie wiesz, co może Cię zaskoczyć np. po odkryciu ścian czy sprawdzeniu instalacji. Nie masz też pewności, czy wszystkie wybrane elementy wyposażenia na pewno zmieszczą się w wykańczanej przestrzeni i to w sposób nieograniczający ich funkcjonalności oraz komfortu użytkowania.

Profesjonalna pracownia realizacji i wykończenia wnętrz już na wstępie wie, co może zaskoczyć w miarę postępu prac wykończeniowych. Jest to zatem uwzględnione w harmonogramie prac oraz w budżecie, dzięki czemu takie niespodzianki nie mają na nie żadnego wpływu. W efekcie prace zawsze są wykonane w terminie i kosztują dokładnie tyle, ile zakładały pierwotne szacunki.

W czym jeszcze pomoże Ci pracownia realizacji i wykończenia wnętrz KODO?

Atuty współpracy z profesjonalną pracownią wykończenia wnętrz KODO nie kończą się w tym miejscu. Warto również wspomnieć o tym, że dysponuje własną stolarnią, co znacznie przyspiesza realizację indywidualnych projektów z wykorzystaniem elementów drewnianych lub drewnopochodnych.

KODO może okazać się również dużym wsparciem, jeśli szukasz kolejnych nieruchomości do zakupu, które mogą przerodzić się w inwestycję z dużym zyskiem. Pracownia może pomóc w wyborze mieszkań zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, dzięki czemu zajmie Ci to mniej czasu. Dodatkowo, ulokujesz swoje pieniądze w lokalu, który nie dostarczy Ci nieprzyjemnych niespodzianek podczas wykańczania.

Artykuł sponsorowany

Udostępnij